Čo všetko ukrýva skrinka na topánky?

Skrinka na topánky

Skrinka n a topánky nemusí byť len botníkom. Ak je dobre stavaná a dostatočne veľká, môžu sa do nej uložiť aj kabelky alebo sezónne doplnky. V dnešnej dobe mávame všetci omnoho viac topánok, ako to bývalo kedysi. Aj preto je skrinka na topánky úplne bežným kusom nábytku v každej domácnosti alebo aj v niektorých pracovniach a kanceláriách. Veď tak ako kabáty na vešiaku, či oblečenie v skrini, aj topánky si zaslúžia svoje miesto. Ak je predsieň malá, skvele poslúžia rôzne skrinky na mieru, napr. úzka skrinka pozdĺž celej steny predsiene, či namontované horné skrinky, kam sa odložia aspoň sezónne topánky, ktoré práve nevyužívate.

skrinka na topánky

Skrinka na topánky, ktorú si každá žena zamiluje

Skrinka na topánky a doplnky

Niektoré moderné skrinky na topánky sú veľmi dobre riešené. Vo veľkej chodbe alebo predsieni môžete mať skutočne veľkú skrinku na topánky, do ktorej si môžete umiestniť všetku celoročnú obuv celej rodiny, pekne usporiadane a organizovane. Plus do vrchných poličiek môžete poukladať malé kabelky, čiapky, šály, klobúky, šatky, slnečné okuliare, prípadne aj hodinky či iné doplnky. Mnoho krát je to aj veľmi praktické mať všetky doplnky pokope. Hlavne pre ženy, ktoré si potrpia na dobrom vzhľade a aby všetko spolu ladilo.

skrinka na topánky

Botník vyrobený z drevených paliet

Vyrobte si skrinku DIY

Skrinku na topánky si môžete tiež svojpomocne vyrobiť. Veľmi populárne a trendy sú drevené palety. Je to lacný spôsob ako si vyrobiť skrinku na topánky alebo iný malý nábytok presne na mieru do vášho domova. Palety sa dnes využívajú všade, od posedenia na terasách reštaurácií a denných barov, cez záhradný nábytok, až po konferenčný stolík alebo manželskú posteľ. Skrinka na topánky z paliet môže mať rôzny tvar. Na internete je nespočetné množstvo nápadov, článkov, postupov a videí ako na to. Môžete sa inšpirovať a vyrobiť si nábytok podľa svojich vlastných predstáv. Rôzne farby, vzory alebo originálne retro nápisy môžu takej skrinke len dodať štýl a charakter. Nábytok je súčasť domovov, predovšetkým z praktického hľadiska, no taktiež domov dotvára ich a skrášľuje.

Pridaj komentár