Clip in vlasy na objem aj dĺžku

clip in vlasy

Krásne vlasy dnes už môže mať každá

Každá žena túži mať dlhé a husté vlasy. Vlasy sú akousi korunou krásy pre nás ženy, no nech robíte čokoľvek, dlhé vlasy vám nie a nie dorásť? Nemyslite si, že ste jediná. Mnoho žien by ocenilo, keby bola ich hriva dlhšia, hustejšia alebo najlepšie oboje. Našťastie doba pokročila a vy už nemusíte minúť všetky úspory na zázračné pilulky sľubujúce zázraky, ktoré sa nakoniec aj tak nedostavia. Posledné roky sú medzi ženami veľmi populárne clip in vlasy. Sú to príčesky z pravých ľudských vlasov, ktoré si vďaka praktickým sponkám ľahko pripnete na vlasy. Je to praktický a efektný spôsob ako si predĺžiť a zhustiť vlasy. Na trhu je nespočetné množstvo odtieňov. Na výber sú rovné aj vlnité, dlhé, krátke dokonca aj melírované príčesky a keďže sa jedná o ľudské vlasy, môžete ich umývať, žehliť, kulmovať a dokonca aj farbiť.

Clip in vlasy sú nenápadné

Výhodou clip in vlasov je to, že behom pár minút môžete zmeniť svoj výzor na nepoznanie. Jeden deň máte vlasy krátke, ďalší deň už kráčate po ulici s dlhou hustou hrivou, za ktorou sa otáčajú nielen muži. Môžete ich nosiť denne alebo len na určité príležitosti, ako napríklad na ples či svadbu. Clip in vlasy, na rozdiel od metódy nadpájania, vôbec nezaťažujú vaše vlasy. Aplikácia je tak rýchla a jednoduchá, že ju zvládnete sama za pár minút, čím ušetríte kopu peňazí za kaderníčku. Na čom si ale treba dať záležať, je výber clip in vlasov. Nenechajte sa ovplyvniť nízkou cenou syntetických, umelo pôsobiacich príčeskov a radšej siahnite po ľudských vlasoch. Vyzerajú nenápadne a vydržia oveľa dlhšie. Nie je nič horšie, ako vidieť na ulici ženu, na ktorej už  z diaľky vidieť, že vlasy nie sú jej. A že takých žien nie je málo! Na určitých veciach sa totižto neoplatí šetriť a v prípade clip in vlasov to platí dvojnásobne. Chcete predsa vyzerať ako sexi diva a nie ako strašiak s metlou na hlave.

Čo treba vedieť o clip in vlasoch

clip in vlasy

Clip in vlasy si pripevníte jednoducho a rýchlo

Clip in vlasy vyžadujú určitú starostlivosť. Pri dennom nosení ich treba aspoň raz do týždňa umývať. Vlasy okrem toho musíte umyť vždy, keď ste ich na hotovom účese sprejovali lakom na vlasy alebo použili iné vlasové prípravky. Okrem toho ich treba pravidelne česať a nemali by ste v nich spať. A to všetko zvládnete hravo v pohodlí vašej kúpeľne. Pri výbere vhodného odtieňa clip in vlasov majte na rozume, že ak si nie ste istý, je lepšie kúpiť bledší. Ľahko ho môžete prefarbiť na požadovaný odtieň. Životnosť clip in vlasov je veľmi ťažko určiť. Všetko je ovplyvnené tým, ako často príčesok nosíte, či bol farbený alebo často kulmovaný… Obrovskou výhodou clip in vlasov ostáva ich cena. Sú totižto niekoľko násobne lacnejšie ako iné metódy predlžovania vlasov.

Pridaj komentár