Čižmy Rieker = komfort, kvalita a dizajn v jednom

Ak túžite po kvalitných a módnych topánkach, určite neprehliadnite čižmy Rieker. Svojou špeciálnou konštrukciou Vám zaručia pohodlie počas celodenného nosenia.

Možno čítate o tejto značke prvýkrát, no isto iste sa tu nájdu aj dámy, ktoré túto značku dôkladne poznajú. A možno už sa pre čižmy Rieker v minulosti rozhodli a so záľubou ich nosia v týchto chladnejších jesenných ránach. Každopádne, založenie značky vzniklo v roku 1874. To znamená, že sú takmer 150 rokov v tejto branži. To dnes odráža myšlienku firmy – robiť nie len módne a vkusné modely topánok, ale vždy aspoň o malý kúsok navýšiť komfort, ktorý topánky prinesú svojmu novému majiteľovi. Zaujímavosťou je, že firma vo svojich počiatkoch vyrábala topánky len pre klientov, ktorí sa pohybovali vo vyšších spoločenských kruhoch. Dnes to však už ani zďaleka nie je pravda. Cenové relácia modelov sú rôzne, no určite dostupné pre širokú klientelu. Okrem toho, aktuálne nájdete na trhu viac ako 500 modelov dámskej a pánskej obuvi Rieker, takže vyberať je naozaj z čoho.

rieker
Ponuka modelov dámskej či pánskej obovi Rieker je bohatá.

Rieker čižmy vhodné na prechádzky mestom

Pokiaľ patríte, k tým, ktoré potrebujú denne prejsť naozaj dlhé trasy a zdolávať nástrahy mestských zákutí, ste na správnej adrese. Čižmy Rieker Vám svojou špeciálnou konštrukciou zaručia príjemné pohodlie pri dennom nosení a zároveň si udržia kvalitu a životnosť naozaj veľmi dlhý čas. Ak sa už raz rozhodnete pre Rieker čižmy, stopercentne sa stanú Vašim miláčikom, nie len na zimné, ale aj na upršané jesenné dni.

rieker čižmy
Čižmy Rieker sú miláčikom pre jesenné aj zimné dni.

Na zdraví nôh záleží

Ďalším veľmi dôležitým pilierom značky Rieker je, že používa len špeciálne vyvinuté stielky. Tieto stielky sa starajú o zdravie Vašich nôh, počas celej doby nosenia. A za krátke spomenutie rozhodne stojí aj modelová rada RiekerTex, ktorá sa zameriava na špeciálne vlastnosti topánky. Hovoríme skôr o outdoorových topánkach, no sú vytvorené tak, aby zvládli extréme podmienky ako sneh, dážď, vietor, no zároveň zostali vzdušné a nepremokavé. Zvažujete kúpu? Na Robel.sk nájdete aktuálnu ponuku najnovších modelov, nie len pre dámy, ale aj pre pánov.

Pridaj komentár