Čiapka ako ozdoba hlavy, aby ste išli s módou aj počas najmrazivejších dní

Ako deti nás naše mamy stále nútili nosiť čiapku akonáhle sa vonku trochu ochladilo. Aj preto sme ich v detstve úprimne neznášali a len čo sme zašli niekde za roh, čiapku sme skryli do vrecka. Niet sa čomu čudovať, veď keď si prezerám staré fotky, tie čiapky mali od krásy naozaj ďaleko. Dnes je ale všetko inak a trh nám ponúka obrovské množstvo čiapok, vďaka ktorým budú vaše uši v teple. Časy, kedy sme čiapku nosili len z nutnosti sú dávno preč, dnes patria tieto pokrývky hlavy k najhorúcejším módnym doplnkom, v ktorých každá hlava vyzerá štýlovo. Mnoho ľudí o sebe tvrdí, že im čiapka nepristane a vypadajú v nej komicky. Nie je to pravda! Správne zvolená čiapka pristane každému, treba len nájsť tú pravú.

 

ciapka

Čiapka je veľmi dôležitá, nepodceňujte jej výber. Najmä v mrazivých dňoch je dôležité si chrániť hlavu a uši pred studeným vzduchom.

Čiapka nielen do zimy

Dámska móda je veľmi rozmanitá a módne doplnky v nej hrajú veľkú úlohu. Dokážu premeniť aj ten najstrohejší outfit v niečo nápadité, neprehliadnuteľné a štýlové. Doplnky akými sú napríklad kabelky, šatky, okuliare, šperky či čiapky sú už bežnou súčasťou šatníka každej ženy a na ich výbere si dávame naozaj záležať. Čiapka, klobúk alebo iná pokrývka hlavy je vítaným prvkom pri obliekaní nielen v zime počas treskúcej zimy, ale aj počas celého roka. Jej výber je čisto na vašich osobných preferenciách, no nezabúdajte, že nie všetko v čom vyzerá dobre vaša najlepšia kamoška, pristane aj vám. Čiapku si vždy vyskúšajte a pokiaľ sa dá, opýtajte sa na názor aj niekoho iného, pretože častokrát vie práve cudzia osoba lepšie posúdiť, čo vám pristane a čo nie.

 

ciapka

Ak si čapicu skombinujete so šálom a rukavicami, vytvoríte dokonalú sadu, ktorá oživí váš outfit.

Čiapka príjemne zahreje

S blížiacimi sa zimnými mesiacmi však nie je na škodu spomenúť najnovšie trendy pre čiapky. Aj túto sezónu budú IN pletené čiapky a to v rôznych farebných variáciách, vzorované, s brmbolcom, hrubé aj tenké, veľké aj malé. Trendy je aj kožušinka, samozrejme umelá a najobľúbenejšou variantou je kožušinová čiapka ušanka na štýl ruských cárov. V neposlednom rade tu máme populárne baretky, ktoré asi nikdy nevyjdú z módy – dodajú vám mladistvý vzhľad a zahrejú nielen v zime. K čiapke a vášmu outfitu starostlivo dolaďte aj ostatné veci, ako napríklad šikovnú kabelku a vhodnú obuv.

Pridaj komentár