Chcete mať sídlo vašej obchodnej spoločnosti v hlavnom meste?

Sídlo spoločnosti

Máte v dlhodobom horizonte v pláne rozširovať svoje podnikanie, ale súčasne aj znižovať nielen prevádzkové náklady, a preto by ste chceli mať sídlo spoločnosti v centre hlavného mesta? Alebo si len potrebujete výrazne zjednodušiť administratívu? Potom sa môžete s dôverou obrátiť o pomoc na dôveryhodnú firmu, ktorá takéto služby poskytuje a zariadi vám nielen sídlo ale aj tzv. virtuálnu kanceláriu.

sídlo spoločnosti

Túžite mať sídlo spoločnosti v hlavnom meste Slovenska?

Sídlo spoločnosti aj na virtuálnej adrese

Pokiaľ ste v situácii, že forma a spôsob vášho podnikania je taká, že nutne nepotrebujete vlastnú kanceláriu kažý deň v týždni, potom môže byť vhodné umiestnenie sídla spoločnosti do virtuálnej kancelárie tým profesionálnejším, úspornejším a praktickejším variantom. Dôvodom k zmene sídla spoločnosti môžu byť aj neprofesionálnejší úradníci na vidieku či v menších mestách alebo jednoducho vám ide o „imidž“ firmy. Okrem poskytnutia registračného sídla firmy či sídla spoločnosti ponúkajú rôzne agentúry aj ďalšie služby podnikateľského centra. Zaistia prenájom priestorov, založenie novej spoločnosti, vedenie účtovníctva, daňové poradenstvo i kontaktnú linku pre zákazníkov. Všetko na jednom mieste sídla vašej spoločnosti za vopred dohodnuté poplatky.

Pravidelné poplatky za sídlo spoločnosti

O najlacnejší variant sa jedná vtedy, ak sa dohoda týka len umiestnenia sídla spoločnosti bez ďalších služieb. Zahŕňa označenie spoločnosti v súlade so živnostenským zákonom a základné služby recepcie. Najčastejšie je ale poskytnutie sídla spoločnosti a služieb virtuálnej kancelárie. Zahŕňa sídlo spoločnosti, neobmedzený príjem a okamžité oznamovanie korešpondencie, jej pravidelné mesačné preposielanie a vlastnú pevnú linku presmerovanú na váš telefón. K dispozícii je často aj rokovacia miestnosť v sídle spoločnosti.

Sídlo v centre diania

Sídlo spoločnosti v hlavnom meste prináša rad výhod. Okrem všeobecne lepšieho imidžu spoločností znamená aj menšiu intenzitu komunikácie zo strany úradov, ktorých prístupy sú navyše zvyčajne profesionálnejšie. Aj keď nevyužijete zdieľané priestory a všetky služby virtuálnej kancelárie, sídlo spoločnosti v centre ekonomického a politického diania vám zaistí väčšie možnosti podnikania. Pre viac info kliknite SEM.

 

Pridaj komentár