Aké sukne si vybrať pre aktuálnu letnú sezónu?

sukne

Vždy trendy bielo- čierna kombinácia

Sukne neodmysliteľne patria k ženskej móde a za celú svoju dlhú históriu práve ony prešli najvýraznejšími premenami – od dlhých a nariasených maxi sukní zakrývajúcich ženské členky až po super úzke strihy a mini dĺžky vysoko nad kolená. Dlhé či krátke, úzke či široké, v jednoduchých aj asymetricky strihaných líniách, nariasené či splývavé, pestrofarebné, vzorované i monotónne, ponuka sukní je v súčasnosti naozaj pestrá a bohatá a módne trendy každoročne prinášajú nové a nové výzvy alebo sa len jednoducho vracajú naspäť kúsky, ktoré tu už v minulosti boli, prípadne prešli menšími obmenami či úpravami. My sa pozrieme na to, čo sa bude nosiť túto letnú sezónu.

Sukne, v ktorých zažiarite práve toto leto

Bohémsky štýl, čipky aj pestré etno motívy budú inšpiráciou tohto leta a tak sa aj letné sukne budú uberať týmto smerom. Romantické čipky, kvetinové vzory a potlače, vintage výšivky, ale aj strapce či skladané – harmonikové strihy budú patriť k trendy prvkom, s ktorým určite zažiarite. Veľmi moderný (a nielen pre letné dni) je aj typ sukní, ktorý sa skladá z krátkej spodničky prekrytej dlhšou sukňou z transparentných materiálov, napr. z čipky, sieťoviny.  Stále je veľmi populárny vysoký pás a z farieb sú na výslní smotanové a pastelové odtiene, napr. svetlo-modrá a nežná púdrová.

Sukne a šaty vyzerajú vždy veľmi žensky

sukne

Dlhé voľné sukne sú pre leto ako stvorené

 

Leto patrí dovolenkám, plážam, kúpaliskám a tak sú plavky nevyhnutnou súčasťou všetkých letných plážových outfitov. Aj tu však určite využijete rôzne krátke aj dlhé sukne, šaty alebo tuniky z ľahkých splývavých materiálov, do ktorých sa len narýchlo zahalíte, kým si zájdete po občerstvenie alebo si posedieť do reštaurácie na obed. Sukne majú jednoducho všestranné využitie, hodia sa na akúkoľvek príležitosť a nikdy s nimi nič nepokazíme. Naviac, sukne aj šaty vždy vyzerajú veľmi žensky, stačí si len zvoliť správnu dĺžku, strih, materiál či farbu. Preto by nemali chýbať v žiadnom dámskom šatníku.

Pridaj komentár