Design domova – dotiahnite svoje bývanie k úplnej dokonalosti!

Design interiéru

Výber a kúpa novej nehnuteľnosti alebo výstavba rodinného domu vyžaduje nemálo času, úsilia aj peňazí a každý, kto si tým už aspoň raz v živote prešiel, veľmi dobre vie, koľko inzerátov, obhliadok, vybavovania, chodenia po úradoch či bankách, rozhodovania a zvažovania je za novým bývaním. Ak sa úspešne dostaneme až do štádia, že byt alebo rodinný dom nám už oficiálne patria, čaká nás ďalší dôležitý krok, ktorým je rekonštrukcia (ak ide o staršiu nehnuteľnosť, ktorá si to vyžaduje) alebo drobnejšie úpravy, ako je napr. vymaľovanie interiéru a samozrejme zariaďovanie. Vo fáze drobných úprav a zariaďovania je veľmi dôležitým krokom design interiéru pod vedením skutočného profesionála – bytového dizajnéra, ktorý dotiahne vaše nové bývanie k úplnej dokonalosti.

design interiéru

Design interiéru – všímame sa každý detail

Design interiéru je pomyselnou čerešničkou na torte pre váš interiér

Ak chcete, aby váš interiér tvoril pekný jednoliaty celok, ktorý pôsobí príjemne a harmonicky a pritom je aj dokonale praktický a funkčný, určite si do finančného rozpočtu vášho nového bývania započítajte aj služby bytového dizajnéra či architekta. Profesionálny design interiéru nie je najlacnejšou záležitosťou (cena za bytový dizajn sa väčšinou odvíja od m2 obytnej plochy) ale v porovnaní s investíciou, ktorú si žiada kúpa novej nehnuteľnosti, je to už takmer zanedbateľná suma, ktorá dokáže skutočne veľké veci a s vašim interiérom spraví hotové zázraky. Design interiéru – nábytok, doplnky, farby, atď., je tou pomyselnou čerešničkou na torte a to veľmi efektnou.

design interiéru

Vhodná farebná kombinácia

Harmónia a estetika prispievajú k celkovej pohode

Domov je miestom, kde sa chceme cítiť príjemne, útulne a šťastný v kruhu svojich najbližších. Jednoducho povedané „ako doma“ a práve priestor, ktorým sme obklopený, má veľký vplyv na to, ako sa cítime. Vplývajú na nás farby, tvary, doplnky a celkový design interiéru, ktorý so svojou harmóniou, súladom a estetikou prispieva k našej celkovej pohode. Design interiéru by mal byť zrkadlom nášho životného štýlu, štýlu, s ktorým sa stotožňujeme a ktorý nás dokonale vystihuje, či už je to moderné, severské alebo vintage bývanie.

Pridaj komentár